کولر گازی هایسنس 12000 اینورتر

محصول جدید

کولر گازی اسپلیت هایسنس Hisense

 • ارسال به تمام نقاط ایران

 • تضمین اصالت کالا

 • دارای گارانتی زرین نمای کاسپین

 • پرداخت غیر حضوری

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

موجود نیست - تماس نگیرید

 • A
 • 12000 تا 25 متر

مشخصات

مدل دستگاه HIH-12TG
شرکت سازنده هایسنس
کشور سازنده چین
وزن پنل داخلی: 8.3kg پنل خارجی: 27kg
مصرف انرژی A
کاربری سرمایش و گرمایش
ظرفیت سرمایش 12000Btu
ظرفیت گرمایش 12000Btu
سیستم کنترل اینورتر دارد
کمپرسور روتاری
گاز مبرد R410
جریان برق مصرفی ( آمپر) 4.8/4.6kw
نوع برق مصرفی تک فاز - 220 ولت
سایز لوله مایع ( رفت) - Inch 1/4
سایز لوله گاز ( برگشت) - Inch 1/2
حداکثر طول لوله کشی (متر) 15 متر
حداکثر ارتفاع لوله کشی ( متر ) 7.5 متر
ابعاد پنل داخلی : 207*275*880 میلی متر پنل خارجی: 240*482*745 میلی متر

اطلاعات بیشتر

کولر گازی هایسنس 12000 اینورتر مدل (HIH-12TG(R410

کولر گازی و اسپلیت و کولر گازی کم مصرف سرد و گرم هایسنس مدل ورسای با گاز مبرد R410 اینورتر دارای برچسب انرژی A می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر هایسنس مدل ورسای با گارانتی زرین شامل 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات در ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 BTU متناسب برای متراژهای مختلف می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سرد و گرم هایسنس مدل ورسای مجهز به نمایشگر مخفی بر روی پنل بوده و تنظیم جهت پرتاب باد در هر 4 طرف به صورت اتوماتیک می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سرد و گرم هایسنس مدل ورسای دارای فیلتر پروپلین قابل شستشو می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر سرد و گرم هایسنس مدل ورسای دارای کنترل سه حالته سرعت فن پنل و حالت اتومات می باشد.

کولر گازی و اسپلیت اینورتر سرد و گرم هایسنس مدل ورسای دارای امکان خاموش کردن نور نمایشگر پنل، عملکرد هوشمند،حالت خواب، عملکرد توربو، نمایشگر کمپرسور و ریست اتومات می باشد.

 ویژگی های کولر گازی اینورتر هایسنس 

 • حالت خواب عمیق

 • قابلیت Auto Restart

 • دارا بودن نمایشگر مخفی بر روی پنل داخلی و نمایشگر کمپرسور

 • پنل بسته و باز شونده دارای قابلیت شست و شو

 • فیلتر پلی پروپیلن قابل شست و شو

 • عملکرد هوشمند

 • اسپلیت هایسنس ورسای HiH-12TG، توانایی کارکرد در دمای حداکثر 10 - درجه سانتیگراد را دارد، ضمن اینکه با بهره گیری از قابلیت کنترل سه دور فن، قادر است به آسانی هوای محیط را تهویه کند.

 • همینطور این اسپلیت ها با گاز مبرّد R410a تولید هوای خنک می کنند و برچسب رده انرژی آنها +A است.

 • اسپلیت های فوق دارای قابلیت تنظیم دستی باد افقی و تنظیم اتوماتیک پرتاب باد عمودی هستند.

 • ریموت کنترل

 • قابلیت عملکرد حداکثری

چگونگی محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت ها

جهت محاسبه ظرفیت کولرگازی و اسپلیت مورد احتیاج در طبقه های وسط ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آن ها پشت بام است به علت تابش نور خورشید بر سقف، به ازاء هر متر مربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) در نظر گرفته می شود.

انواع ملاحظه فنی انتخاب اسپلیت و  کولر گازی هایسنس

بیشترین طول لوله های رابط مسی میان پنل داخلی و کندانسور بیرونی کولرهای گازی یا اسپلیت های هایسنس بر اساس ظرفیت کولر میان 10 تا 50 متر می باشد که در صورت وجود چنین فاصله ای میان پنل داخلی و خارجی ، لازم است پیش از سفارش خرید با کارشناسان و مشاوران مجرب ما  تماس حاصل فرمایید ، به این دلیل که فاصله بالا و بیش از اندازه میان پنل داخلی و پنل بیرونی سبب کاهش شدید راندمان خنک کنندگی کولر اسپلیت می گردد.

در صورتی که لوله کشی و کابل کشی میان پنل های داخلی و خارجی بر اساس کولر اسپلیت اکثرا یا اینورتر در گذشته انجام گرفته است قبل از سفارش یا خرید کولر اسپلیت ، سایز یا قطر دقیق لوله های مسی اجرا شده و همینطور طول مسیر لوله گذاری میان پنل داخلی و خارجی (کندانسور) را برای مشاوره بهتر به مشاوران زبده ما اعلام کنید.

به هدف کاهش موثر مصرف برق کولرهای گازی یا اسپلیت ها ، همواره دمای آنرا روی 25 درجه سانتیگراد تنظیم نمائید. این عمل سبب خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کم شدن هزینه برق مصرفی شما می گردد.(تنظیم دمای اسپلیت یا کولر گازی روی عدد 25 در تامین شرایط هوای مطلوب و موردنظر شما و همچنین کاهش موثر مصرف برق شما کاملا موثر است.)

توجه:در نظر گرفتن محلی جهت تخلیه قطرات آب خروجی از پنل داخلی اسپلیت ها ضروری می باشد.

همه ی قیمت ها در فروشگاه اینترنتی کولر هایسنس به روز می باشد.

یکی از ساده ترین و مهم ترین مورد هایی که که برای نگهداری و بهبود راندمان خنک کنندگی و کیفیت هوای کولر های گازی و اسپلیت ها ضروری است شستشوی فیلترهای  الکترواستاتیک و  بوگیر تصفیه هوا  تعبیه شده در پنل های داخلی کولرهای گازی و اسپلیت ها است ، با آغاز فصل گرما و اوج بهره بردن از کولرهای گازی و اسپلیت ها نسبت به سرویس و شستشوی این فیلترها  اقدام نمائید تا برترین بهره برداری را از کولر های گازی و اسپلیت ها برده و در طول فصل گرما دچار مشکل نشوید ، همینطور با انجام چنین اقداماتی باعث افزایش طول عمر دستگاه خود می شوید. 

نظرات