فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس HFP-68WA

محصول جدید

فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس HFP-68WA

مشخصات کلیدی فن کویل هایسنس Hisense

  • ظرفیت هوادهی 400 CFM

  • برق تک فاز 220 ولت

  • مناسب برای 28 متر مربع

  • گارانتی اصلی

جزییات بیشتر

10,200,000 تومان

  • 400

مشخصات

مدل دستگاه HFP-68WA-C12Z03
موقعیت نصب دستگاه سقفی توکار
کشور سازنده چین
وزن 21 kg
ظرفیت سرمایش 4150 w
ظرفیت گرمایش 6790 w
نوع برق مصرفی تک فاز - 220 ولت
سایز لوله مایع ( رفت) - Inch 3.4
سایز لوله گاز ( برگشت) - Inch 3.4
ابعاد 970*466*230 mm
تعداد کویل 3
حداکثر فشار کاری 16
تعداد موتور 1
قدرت الکتروموتور در فشار 12 پاسکال 62 w
حداکثر صدا در فشار 12 پاسکال 41 Db
تعداد فن 1
دبی آب 770
افت فشار آب 18

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر از فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس مدل HFP-68WA

به صورت کلی فن کویل های هایسنس در دو سری گوناگون سقفی توکار کانالی و کاستی چهار طرفه، با ظرفیت هوادهی 200 الی 1400 CFM تولید می شوند و میتوانند همه ی نیازهای مصرف کنندگان با سلیقه های گوناگون را تامین نمایند.

در این بین فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس با طراحی زیبا، ابعاد مناسب و کیفیت عالی که در ظرفیت هوادهی 200 الی 1200 CFM تولید می گردد، می تواند به صورت گسترده در ساختمان های اداری، هتل و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس مدل HFP-68WA با ظرفیت هوادهی اسمی 400 CFM برای اتاق هایی تا 28 مترمربع مناسب می باشد.

مزایای فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس مدل HFP-68WA

1. طراحی فوق کم صدا:


بهره بردن از فن سانتریفیوژ با پروانه های بزرگ دور کم که تحت تست های دقیق تعادل دینامیکی و استاتیکی قرار گرفته است و سود بردن از موتورهای با ارتعاش کم، مقدار سطح صدا و ارتعاش را در این محصولات به حداقل رسانده است.

2. ساختار کم حجم و کاهش فضای مورد نیاز جهت نصب:

فن کویل سقفی توکار هایسنس با طراحی کم حجم، شکیل و باریک (ارتفاع 230 میلی‌تر) قادر است پاسخگوی بسیاری از نیازهای کاربران، شرایط و محدودیت های معماری باشد. این مدل فن کویل هایسنس به آسانی در فضاهایی که محدودیت ارتفاع سقف کاذب وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

3. قابلیت هوا رسانی چند منظوره:
برای تاثیر بهتر بر فضاهای با شرایط مختلف می باشد؛ چنانچه که در فضاهای غیر متعارف و U شکل یا L شکل، هوا رسانی به فواصل دورتر کمک شایانی به تهویه بهتر کل فضا می نماید.

4. قطعات سفارشی زیادتر:
قابلیت سفارشی سازی زیادتر قطعات از جمله کویل های سفارشی با طول زیادتر و انواع فیلترهای هوا که با رعایت استانداردهای طراحی و مشخصات هر محصول صورت می پذیرد.

5. قابلیت انعطاف در فشار استاتیکی فن:


دارای مدل های گوناگون با حجم هوادهی و فشار استاتیکی مختلف مانند 12، 30 و 50 پاسکال، به هدف قابلیت تطابق با انواع شیوه های نصب و کانال کشی، هوا رسانی مطلوب و بیشتر شدن راندمان و بهبود شرایط آسایش

6. طراحی ضد خوردگی و ضد نشت:


صفحات فلزی سطوح فن کویل از نوع گالوانیزه بوده تا در برابر خوردگی مقاومت مطلوبی داشته و به حفظ ظاهر نیز کمک نماید. همینطور بهره بردن از صفحات یکپارچه و بدون درز، از نشت آب جلوگیری کرده (فشار کار 16 بار) و باعث کاهش ریسک برای کاربران می گردد.

مشخصات فنی و مزایای فن کویل سقفی توکار کانالی هایسنس مدل HFP-68WA

1. کویل:


موقعیت کویل به سمت جلو تغییر داده شده و ضمن بهینه سازی طراحی و فواصل سبب اجتناب ایجاد شده از فضاهای مرده و بیشتر شدن ظرفیت کویل و بهبود راندمان می گردد.
سود بردن از فین های Hydrophile بر روی کویل و همینطور بهینه سازی طراحی فین ها به هدف تاثیر بر عملکرد آن باعث گردیده راندمان کویل ها ضمن حفظ ابعاد قبلی 15 الی 20 درصد افزایش یابد.

2. بدنه فن کویل های هایسنس:


سود بردن از صفحات فولادی گالوانیزه با عملکرد عالی در برابر خوردگی که با ابزار دیجیتالی کنترل و پردازش گردیده، سبب رسیدن اطمینان از تناسب عملکرد دستگاه شده است.

3. ساخت و تولید مناسب و طراحی مطابق خواست کاربران:


طرح های قوسی شکل و فنلج دار برای گوشه های صفحات به هدف رسیدن به اطمینان از ایمنی اپراتور و همینطور استحکام خروجی هوا جهت جلوگیری از تغییر شکل در هنگام دست زدن و نصب و تضمین کیفیت به کار برده شده است.

4. موتور:


بهره گیری از موتور کم صدا با روغن کاری خودکار یاطاقان ها بدون تزریق روغن سبب حصول اطمینان از عمر طولانی تر و عملکرد پایدار محصول می گردد.

5. فن:


سود بردن از فن سانتریفیوژ با ورودی هوای دوگانه و تیغه های Front bending که از صفحات فولادی گالوانیزه ساخته شده و همچنین کالیبراسیون تعادل دینامیکی همه ی فن ها که به صورت دقیق انجام شده برای حصول اطمینان از عملکرد پایدار و کم صدا می باشد.
ساختار منحصر به فرد بدون جوشکاری و پرچین استفاده شده برای (پروانه) impeller جهت از بین بردن تنش ناشی از جوش و آسیب لایه های ناشی از آن و افزایش عمر مفید بوده و سود بردن  از پروانه بزرگ و سرعت چرخش کم به منظور افزایش حجم هوادهی و کاهش سطح صدا می باشد.

6. سینی درین:


سینی درین فن کویل به دست پرس یکپارچه صفحات و بدون جوشکاری در اتصالات و نقاط مختلف آن و با طراحی شیب کم بوده که سبب حصول اطمینان از تخلیه آرام آب کندانس و عدم رشد باکتری می گردد.

7. توزیع چندگانه:


طراحی هوشمند از طریق لوله های برنجی، توزیع یکنواخت جریان آب درون کویل را تضمین کرده و سبب کاهش افت فشار کویل و همینطور افزایش راندمان می گردد. همینطور گیره های منحصر به فرد با تضمین پایداری اتصال لوله از جوشکاری مفاصل هنگام نصب جلوگیری می نماید.

گارانتی فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس مدل HFP-68WA

فن کویل های سقفی توکار کانالی هایسنس دارای 18 ماه گارانتی (از زمان نصب و بهره برداری) می باشند.

نظرات