کولر گازی هایسنس 36000 ایستاده مدل HFH-36FM

راهنمای انتخاب و خرید کولر گازی ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM

 

کولرهای گازی و اسپلیت های شرکت هایسنس (Hisense) ، از دهه 1380 به بازار تهویه مطبوع ایران، ورود پیدا کردند و با توجه به طراحی زیبا و البته قیمت های مناسب این کولرهای گازی نسبت به برندهای دیگر، مورد توجه مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفتند.

بر اساس اعلام مؤسسات بزرگی مانند IDG، Euromonitor و انجمن مصرف کنندگان لوازم الکترونیکی، شرکت هایسنس (Hisense) ، جزء 10 تولید کننده برتر لوازم خانگی و الکترونیکی در جهان می باشد.

کولر گازی ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM در ظرفیت 36000 با قابیلت ایجاد سرمایش و گرمایش تولید و عرضه می شود.

کولر گازی ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM با برق تک فاز کار می کنند.برچسب انرژی تمامی مدل های کولرگازی ایستاده هایسنس رده B می باشد.

ظرفیت 36000 در کولر های گازی ایستاده هایسنس از کمپرسور روتاری ساخت شرکت پاناسونیک بهره می برند.

ظرفیت 36000 برای استفاده در فضاهایی با حداکثر مساحت 80 متر مربع، ظرفیت 48000 برای استفاده رد فضاهایی با حداکثر مساحت 100 متر مربع، ظرفیت 60000 برای استفاده در فضاهایی با حداکثر مساحت 120 متر مربع و نهایتا ظرفیت 90000 برای استفاده در فضاهایی با مساحت 180 متر مربع مناسب می باشند.

گاز مبرد کولر گازی ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM در ظرفیت 36000 از نوع R22 می باشد.

توجه داشته باشید که کولر گازی ایستاده هایسنس (Hisense) دارای دو پنل داخلی و خارجی است، که روی پنل خارجی آنها نمایشگر دیجیتال برای مشاهده تنظیمات دستگاه وجود دارد؛ همچنین تمامی مدل های کولر گازی ایستاده هایسنس دارای ریموت کنترل با Option های کامل می باشند.

قابلیت باز و بسته شدن پنل داخلی جهت شست و شوی فیلتر پلی پروپیلن که وظیفه جذب و نابود کردن گرد و غبار و باکتری های آلرژی زا را بر عهده دارد و همچنین قابلیت کنترل دور فن پنل داخلی در حالت اتوماتیک، از ویژگی های بارز این حصولات است.

در کولر گازی ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM پرتاب باد در حالت عمودی بصورت اتوماتیک صورت می پذیرد، اما پرتاب باد در حالت افقی بصورت دستی است.

 

از دیگر ویژگی های کولرگازی ایستاده هایسنس (Hisense) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

   دارا بودن کلید های لمسی روی پنل داخلی

   تایمر 24 ساعته

   حالت خواب عمیق

   فیلتر پلی پروپیلن قابل شست و شو

در صورتیکه لوله های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده اند و یا فاصله عمودی (ارتفاع ) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیشتر از 10 متر است ، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به اطلاع کارشناسان فروش دما تجهیز برسانید.

قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.

لازم به ذکر است کولر گازی ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM ساخت کشور چین می باشند.

کولر گازی اسپلیت ايستاده هایسنس داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات فني فقط توسط كارت ضمانت شركت گارانتی دهنده اصلی مي باشد .