مشخصات و انواع کولر گازی های هایسنس Hisense

این مقاله در مورد خنک کننده هوا است.

تهویه مطبوع در خارج از ساختمان

کولر گازی (اغلب به عنوان AC ، A / C ، or air con اشاره شده است ) فرآیند از بین رفتن گرما و رطوبت از داخل یک فضای اشغال شده برای بهبود راحتی مسافران است. کولر گازی می تواند در محیط داخلی و تجاری استفاده شود. این فرایند بیشتر برای دستیابی به یک محیط داخلی راحت تر، معمولا برای انسان و دیگر حیوانات استفاده می شود. با این حال، تهویه مطبوع نیز برای خنک کردن و رطوبت کردن اتاق های پر از دستگاه های تولید حرارت از قبیل سرورهای رایانه ای ، تقویت کننده های قدرت و نمایش و ذخیره برخی محصولات ظریف مانند آثار هنری استفاده می شود.

 

سیستم های کولر های گازی اغلب از فن برای توزیع هوای تهویه به یک فضای اشغال شده مانند یک ساختمان یا یک ماشین برای بهبود راحتی حرارتی و کیفیت هوا در محیط داخلی استفاده می کنند . واحد های الکتریکی مجهز به مبرد برقی از واحدهای کوچک است که می تواند یک اتاق خواب کوچک را داشته باشد که می تواند توسط یک فرد بالغ انجام شود تا واحدهای عظیم نصب شده روی سقف برج های اداری که می تواند کل ساختمان را خنک کند. خنک کننده معمولا از طریق دست چرخه تبرید ، اما گاهی اوقات تبخیر و یا خنک کننده رایگان استفاده شده است. سیستم های تهویه مطبوع نیز می تواند بر اساس خشک کننده ها (مواد شیمیایی که رطوبت را از هوا حذف می کنند) ساخته شود.برخی از سیستم های AC گرما را در لوله های زیرزمینی رد یا ذخیره می کند.

به طور کلی، کولر گازی می تواند به هر نوع فن آوری اشاره کند که شرایط هوا (گرمایش، (رفع رطوبت، خنک کننده، تمیز کردن، تهویه یا حرکت هوا را تغییر می دهد). با این وجود، در استفاده معمول، "تهویه مطبوع" به سیستمهایی اطلاق می شود که هوای سرد است. در ساخت و ساز ، یک سیستم کامل گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع به عنوان سیستم تهویه مطبوع نامیده می شود .

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس

hisense