ویژگی ها و مشخصات نرم افزار سیستم محاسبه هایسنس

نرم افزار انتخاب Hisense به یک برنامه مبتنی بر ویندوز است که می تواند در ویندوز XP و دیگر سیستم عامل های دیگر اجرا شود. این نرم افزار از چندین زبان پشتیبانی می کند و برای کاربران مختلف کشورهای مختلف مناسب است.

کاربران می توانند اطلاعات مربوط به محصولات به روز شده را به آسانی دریافت کنند، زیرا نرم افزار انتخاب Hisense به روز رسانی پایگاه داده محصول را پشتیبانی می کند. علاوه بر این، این نرم افزار بسیار هوشمند است.

این نه تنها پشتیبانی دستی را پشتیبانی می کند، بلکه می تواند به صورت خودکار نمودار دایرکتوری، نمودار سیم کشی و جزئیات گزارش پروژه را تولید کند. علاوه بر این، این نرم افزار با درج نقاشی های معماری در قالب های DWG، PDF، JPG و PNG، و طراحی بر روی طراحی معماری، پشتیبانی می کند.

 

برنامه طراحی Hisense به VRF مبتنی بر Autocad 2008 ~ 2016 است که از هر دو سیستم عامل 32 بیتی و 64 بیتی پشتیبانی می کند. این شامل آخرین همه محدوده محصولات Hisense، و پشتیبانی از به روز رسانی پایگاه داده آنلاین است.

این نرم افزار از سیستم محاسبه برای لوله های مبرد و لوله های مایع استفاده می کند. علاوه بر این، مواد نصب و مقدار شارژ مبرد را می توان از طریق نرم افزار محاسبه کرد. به طوری که کاربران می توانند سیستم را به راحتی طراحی کنند.