کولر هایسنس

چالش های استفاده از کولر گازی در آب و هوای گرمسیری

در حال حاضر، تهویه مطبوع (AC) مؤثرترین ابزار برای خنک سازی فضای داخلی است، با این حال افزایش استفاده جهانی از سیستم های تهویه مطبوع مشکلات زیادی را بوجود آورده است، این مقاله از سری مقالات فروشگاه کولر گازی هایسنس به بررسی چالش های مرتبط با افزایش استفاده از کولر گازی صحبت خواهیم کرد، چالش های اصلی شناسایی شده عبارتند از : محیط زیست، سازمانی، اجتماعی-اقتصادی، بیوفیزیکی و رفتاری.

این مقاله همچنین چندین تدبیر را شناسایی می‌کند که می‌توان آن‌ها را برای کاهش رشد سریع استفاده از کولر گازی مورد استفاده قرار داد. با این حال، با توجه به ماهیت پیچیده این مشکل، هیچ راه حل برای ارائه خنک کننده پایدار وجود ندارد. راه حل های جایگزین در سه دسته گسترده قرار گرفت: برنامه ریزی شهری حساس به آب و هوا، طراحی ساختمان، فن آوری های خنک کننده جایگزین و نگرش ها و رفتارهای حساس به آب و هوا.

یافته های اصلی مربوط به مشکلات ناشی از ترک مسئولیت برای ارائه راه حل های خنک کننده به طور کامل به فرد، و چگونه مختلف سطوح اجتماعی می تواند به سمت گزینه های پایدار تر خنک کننده کار می کنند. به این نتیجه می رسیم که نیاز به دید کلیتری در هر دو زمان وجود دارد که به ترکیب راه حل های مختلف و همچنین درگیر شدن سطوح مختلف در جامعه می پردازد.

مهمترین اثرات تغییر آب و هوا

افزایش میزان مواجهه با گرما یکی از مهم‌ترین اثرات تغییر آب و هوایی (ipcc) است و شواهدی قوی در مورد تاثیرات بهداشتی منفی گرما در محیط زیست وجود دارد. مواجهه گرمایی به‌ویژه در اقلیم‌های گرمسیری و نیمه‌گرمسیری مساله‌ساز است, هر چند خطر مرگ و میر ناشی از گرما در اقلیم‌های گرم و معتدل نیز وجود دارد. قرار گرفتن در معرض گرما به ویژه در شهرهای بزرگ به دلیل آنچه به عنوان اثر جزیره گرمایی شهری (جزیره گرمایی) شناخته می‌شود مشکل‌ساز است. تهویه مطبوع (کولر گازی ) به عنوان راه‌حل موثر برای کاهش استرس گرمایی و حفاظت از قرار گرفتن گرما در محیط داخلی برای جلوگیری از مشکلات سلامتی مربوط به گرما ارایه شده‌است

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس