داکت اسپلیت هایسنس

چرا عمل خنک کنندگی داکت اسپلیت طولانی است؟

داکت اسپلیت یک اتاق را با مکیدن گرما از هوا سرد می کند. هنگامی که داکت اسپلیت به طور مطلوب عمل نمی کند، نمی تواند گرما را از هوا بیرون بکشد و آن را با نرخ کارآیی بالا ببرد، بنابراین زمان بیشتری برای خنک شدن اتاق می گیرد.

این ممکن است به دلایل مختلف باشد:

  • نشت مبرد

عملکرد مبرد برای جذب دمای داخلی گرم و رها کردن در فضای بیرونی است.هنگامی که نشت مبرد وجود دارد، توانایی داکت اسپلیت برای خنک شدن یک اتاق به طور موثر کاهش می یابد.

  • جریان هوای ناکافی

جریان هوای ناسازگار که از لوله کندانسور وارد می‌شود باعث می‌شود که داکت اسپلیت قادر به دفع گرما نباشند، که منجر به خنک سازی آهسته‌تر می‌گردد. جریان هوا کم نیز می تواند منجر به یخ زدگی شود، در نتیجه باعث آسیب رساندن به واحد کمپرسور می شود و بنابراین باعث خنک سازی ناکارآمدی می شود.

  • فیلتر هوای کثیف

فیلتر کولر گازی ذرات را از هوا جذب می‌کند تا هوا را تمیز نگه دارد. هنگامی که یک فیلتر بیش از حد تغویض شود یا تمیز شود، جریان هوا به علت انسداد کاهش می‌یابد. این کار باعث کاهش اثر داکت اسپلیت خواهد شد.

علاوه بر این، فیلتر اضافی نیز هوای متراکم را از طریق سیستم پخش خواهد کرد. برای پیش‌گیری از مشکلات فوق، سرویس منظم کنترل هوای شما بهینه است. یک متخصص آموزش هوایی آموزش‌دیده می‌تواند مشکلات اولیه را شناسایی کرده و اقدامات سختگیرانه‌ای را انجام دهد.

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس