داکت اسپلیت هایسنس

تعمیر و نگهداری موثر از داکت اسپلیت

هر بار که سیستم گرمایش مرکزی و داکت اسپلیت خود را روشن می‌کنید، هوا از طریق کانال به مناطق مختلف خانه تان می‌وزد. وقتی کانال‌ها تمیز هستند و شرایط خوبی دارند، این فرآیند به طور یکپارچه کار می‌کند. کانال های کثیف و ترک دار باعث دردسر می‌شوند. به همین دلیل است که نگهداری صحیح و درست کانال هوا برای مدت طولانی سلامت و راحتی شما به ارمغان می آورد.

فیلتر کثیف و غبارآلود

هر بار که سیستم گرمایش مرکزی و داکت اسپلیت خود را روشن می‌کنید، هوا از طریق کانال به مناطق مختلف خانه تان می‌وزد. وقتی کانال‌ها تمیز هستند و شرایط خوبی دارند، این فرآیند به طور یکپارچه کار می‌کند. کانال های کثیف و ترک دار باعث دردسر می‌شوند.

به همین دلیل است که نگهداری صحیح و درست کانال هوا برای مدت طولانی سلامت و راحتی شما به ارمغان می آورد. اشیا کثیف و غبار آلود بهترین فیلتر کولر در جهان همه آلاینده‌های هوا را از بین می‌برد. در طول زمان، آلاینده‌ها می‌توانند در داخل کانال هوا ایجاد شوند. این یک موقعیت ایده‌آل نیست. کانال هوای کثیف می‌توانند خوردگی را افزایش داده، آلرژی‌ها را تشدید کرده و در موارد شدید جریان هوا را مختل کنند.

شکاف ها و ترک ها

یک ضرب‌المثل قدیمی وجود دارد که نشان می‌دهد چقدر مشکل است که آب را در سطلی که چکه می‌کند حمل کند. این کاملاً درست است، اگر شما چیزی در مورد آب و سطل می‌دانید.

هم چنین در مورد هوا و تهویه مرکزی شما نیز صادق است. زمانی که فن، هوا را به اتاق‌های مختلف در منزل خود هدایت میکند، آن هوا می‌تواند تا حدودی به وسیله ترک‌ها منحرف شود و در فلز بشکند. وقتی هوای خنک‌کننده به داخل انبار یا اتاق زیر شیروانی شما هدایت بشود، این کار نشان می دهد که کانال ها به خوبی کار نمی کنند. بازرسی برای هر شکاف در کانال برای راحتی خانه شما حیاتی است. در صورت بروز هر گونه اختلال با متخصصین مجرب تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس