داکت اسپلیت هایسنس

5 مزیت داکت اسپلیت های سرد و گرم هایسنس

بیشتر مردم از داکت اسپلیت های گرمایشی و سرمایشی بی صدا خبر دارند و احتمالاً این دستگاه‌های کوچک و داخلی را دیده‌اند که روی دیوارها، رستوران‌ها، یا ساختمان‌های اداری نصب شده‌اند. اما شما واقعاً در مورد این سیستم‌ها چه می‌دانید؟

1. آن‌ها راه‌حل‌های قابل انعطافی را پیشنهاد می‌کنند.

در حالی که پمپ‌های حرارتی سنتی و سیستم‌های تهویه مطبوع مرکزی، هوای سرد و گرم را از طریق کانال‌ها خنک و گرم می‌کنند، سیستم‌های گرمایش و سرمایش به طور مستقیم به مناطق مختلف منتقل می‌شوند. آن‌ها از یک واحد کوچک فضای باز و یک یا چند واحد داخلی تشکیل شده‌اند که به هیچ چیز بیش از افزایش توانایی‌ها و دسترسی به برق نیاز ندارند.گاهی اوقات به سیستم‌های اسپلیت، سیستم‌های مینی اسپلیت ، سیستم‌های مولتی اسپلیت و یا سیستم‌های داکت اسپلیت به عنوان راه موثر برای جایگزینی واحدهای تهویه مطبوع، گرم‌کن‌های فضایی و گرم‌کن‌های برقی اشاره می‌شود.

آن‌ها می‌توانند در بخش‌های داخلی، ساخت‌وساز جدید، نواحی مشاع و آپارتمان‌ها نصب شوند و یا کنترل درجه‌حرارت در اتاق‌های خاص را بهبود بخشندسیستم‌های داکت اسپلیت حتی می‌توانند برای ساختمان‌هایی که در حال حاضر از سیستم‌های فشرده - هوایی استفاده می‌کنند، مناسب باشند.

2. صرفه جویی در هزینه و انرژی

یکی از بزرگ‌ترین دلایل اینکه چرا صاحب‌خانه‌ها به سیستم‌های گرمایشی و سرمایش سوییچ می‌کنند, صرفه‌جویی در هزینه است. در سال‌های اخیر, هزینه‌های برق در سراسر کشور بالا رفته‌است. وقتی دمای خانه به یک سیستم ناکارآمد بستگی دارد, قبض‌های ماهانه می‌توانند به سرعت از کنترل خارج شوند. سیستم‌های داکت اسپلیت و تهویه هوای مرکزی در توان کمتری عمل می‌کنند - آن‌ها کوچک‌تر از سیستم‌های سنتی - هوایی هستند و به این دلیل که هوای کنترل‌شده به دما مستقیماً وارد یک اتاق می‌شود. داکت اسپلیت ها این امکان را هم برای صاحب خانه ها فراهم می کنند که اتاق ها و مناطقی که نیازی به سرمایش و گرمایش ندارند را دریچه های آنها زرا مسدود کندد تا انرژی بیشتری مصرف نشود.

3. آنها کیفیت هوا داخل خانه را بهبود می بخشد

اغلب، کیفیت هوای داخل هوا در واقع می تواند پایین تر از کیفیت هوا در هوای آزاد باشد. با سیستم های سنتی سیستم های تهویه مطبوع، مجرای هوا باید به صورت حرفه ای تمیز شود و حتی پس از تمیز کردن، گرد و غبار و آلرژن ها پشت سر گذاشته شوند. از سوی دیگر، تهویه مطبوع و سیستم های داکت اسپلیت، فیلتراسیون چند مرحله ای را ارائه می دهد که می تواند گرد و خاک، باکتری ها، گرده ها، آلرژن ها و سایر ذرات دیگر را در هوا کاهش دهد.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت هایسنس