کولر گازی هایسنس ساخت کجاست؟

کولر گازی اسپليت از سری تجهيزات سيستم تهويه مطبوع و تجهيزات ساختمان می باشد و برای تامين هوای گرم و سرد مورد استفاده قرار می گيرد. شرکت بازرگانی هايسنس در سال ۱۹۶۹ ميلادی ( ۱۳۴۸ هجری شمسی ) در کشور چین فعاليت خود را در زمينه توليد سيستم های تهويه مطبوع آغاز نموده است.

شرکت زرین در سال ۱۳۸۰ هجری شمسی شروع به واردات سيستم های کولر گازی و اسپيلت کم مصرف به بازار ایران نموده است همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول نیز به عهده شرکت زرین می باشد . کولر گازی اسپليت هايسنس در ظرفيت ۹۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با موقعيت نصب ديواری ، ايستاده ، کاستی و پرتابل می باشد که در رده مصرف انرژی مختلف و اينورتر توليد می شوند.

انواع کولر گازی هایسنس

  • کولر گازی اسپلیت اینورتر هایسنس

کولر گازی اينورتر هايسنس شامل مدل های HIH-18VQ ، HIH-12TG ، HIH-09TG ، HIH-30TG ، HIH-24TG می باشد . این کولر گازی از طراحی منحصر به فردی برخوردار بوده و کمپرسور آن روتاری می باشد . کيت اينورتر ، فيلتر هوای پلی پروپلين قابل شستشو ، نمايشگر ديجيتالی ، قابليت خاموش کردن نور پنل از مزیت های کولر گازی هایسنس می باشد . کولر گازی اينورتر هايسنس دارای ۴۰ درصد صرفه جويی در مصرف انرژی و در رده A می باشد ، در اين مدل از کولر گازی گاز مبرد R410 به کار رفته است .

  • کولر گازی اسپلیت ایستاده هایسنس

کولر گازی ايستاده هايسنس شامل مدل های HFH-36FM ، HFH-48FM ، HFH-90FM می باشد. اين مدل از کولر گازی مجهز به گاز مبرد R22 و R410 سازگار با محيط زيست و دارای ۶۰ درصد صرفه جويی در رده مصرف انرژی B تولید می شود . کولر گازی ایستاده هایسنس برای بانکها ، سالن های ورزشی ، رستورانها ، فضاهايی با متراژ بالا مناسب می باشد . از ويژگي های این دستگاه می توان به امکان تنظيم فيلتر پلی پروپلين قابل شستشو ، فيلتر کربن فعال ، نمايشگر پنل داخلی اشاره کرد.

  • کولر گازی اسپلیت پرتابل هایسنس

کولر گازی پرتابل هايسنس در ظرفيت ۱۲۰۰۰ بی تی يو بر ساعت با طراحی و ويژگی منحصر به فرد و مناسب برای فضا های کوچک می باشد . کولر گازی پرتابل هايسنس مجهز به سيستم نمايشگر LED ، تنظيم اتوماتيک و تايمر خاموش و روشن می باشد . این کولر گازی دارای به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست و در رده مصرف انرژی A می باشد .

  • کولر گازی اسپلیت کاستی هایسنس

کولر گازی کاستی هايسنس در مدل های HIC-18 ، HIC-24 ، HIC-36 ، HIC-48 ، HIC-60 تولید می شود . در اين کولر گازی از گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست به کار رفته است که قابليت کارکرد در مناطق معتدل و گرمسير را دارند . ویژگی کولر گازی کاستی هایسنس فيلتر تصفيه هوا برای جلوگيری از ورود مواد آلرژی زا بوده و در رده مصرف انرژی B تولید می شوند .

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس