مشخصات یک کولر گازی خوب چیست؟

لازم است قبل از خرید بدانیم که کولرگازی کم مصرف چه نوع کولری است و چه خصوصیاتی دارد

بهتر است محصولی که قصد خرید آن را دارید در سطح جهان و بازار ایران خوش نام باشد. . کولر گازی انتخاب شده باید دارای خدمات پس از فروش پاسخگو و ترجیحاً شبانه‌روزی باشد.

همچنین قیمت کولر با کیفیت کولر باید همخوانی نیز داشته باشد. هنگام خرید توجه به این نکته که محصول مورد نظر ما چه میزان در به روز رسانی طرح و مدل وسیستم های جدید و کم مصرف موفق بوده است نیز لازم است.

خریداران ابتدا به قیمت کولرهای گازی توجه می‌کنند و سپس به میزان مصرف انرژی، به همین دلیل گاهی به علت کمبود بودجه راضی به خرید محصول با درجه مصرف انرژی B نیز می شوند.

محصولات کولرگازی با رده‌ی کیفی A+ و یا A++ در بازار وجود دارند و همگی به طور میانگین ۴۰ درصد صرفه جویی انرژی را دارا هستند.

بعضی از کولرهای گازی رده‌ی کیفی A++ با ۶۰ درصد ذخیره انرژی هستند . موتورهای اینورتر به عنوان کم مصرف‌ترین موتور کولرهای گازی شناخته میشوند بنابراین بهتراست مشتریان با توجه به فضای مورد نظر اسپیلت با قدرت موتور مناسب را انتخاب کنند و همچنین اولویت خرید خود را بر میزان مصرف انرژی متمرکز کنند زیرا که کولرهای گازی با درجه کیفی B در طولانی مدت هزینه‌ی زیادی را خواهند داشت.

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس

hisense