تفاوت کولر گازی دیواری با ایستاده

تفاوت کولر گازی دیواری با ایستاده :

از جهت های مختلف کولر گازی دیواری با ایستاده تفاوت دارند که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم . اگر شما تصمیم به خرید کولر گازی دارید و این را نمی دانید که کدام یک از دو نوع کولر گازی برای شما مناسب تر است این مطلب را حتما تا آخر بخوانید .

معمولا انتخاب کردن کولر گازی مناسب کار خیلی سختی می باشد ، خصوصا زمانی که آگاهی لازم را از تفاوت ها و امکاناتی که کولر گازی های مختلف دارند را نداشته باشید.

نصب کولر گازی :

زمانی که از نصب کردن کولرهای گازی صحبت می کنیم انتخاب مناسب تر کولر گازی های زمینی یا همان ایستاده می باشند به این خاطر که شما چه از نظر زیبایی دکوراسیون و چه از نظر فنی روی هر دیواری اجازه نصب کردن کولر گازی را نخواهید داشت و هر دیواری برای نصب کولر گازی مناسب نمی باشد اما کولر گازی ایستاده این مزیت را دارد که تقریبا هر کجا که شما بخواهید و در هر مکانی که به آن نیاز داشته باشید می توانید آن را نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید.

  • کدام کولر گازی مزیت بیشتری دارد ؟

به دلیل اینکه هوای گرم همیشه در بالاترین جای ممکن قرار دارد کولر گازی را هرچقدر که در ارتفاع بالاتری نصب کنید بعد از روشن کردن کولر تا دمای اتاق تغییر کند و شما آن را احساس کنید زمان زیادی طول خواهد کشید ولی با نصب کردن کولر گازی ایستاده امکان این وجود دارد که سرما از پایین تا حد امکان به خنک کردن دما بپردازد و در کوتاه ترین زمان دمایی مطبوع را ممکن است به شما ارائه دهد .

  • توزیع هوا :

نصب کردن کولر گازی های ایستاده این ریسک را هم دارند که اگر در اتاق مانعی مثل مبلمان باشد اتاق را به صورت مناسب سرد/ گرم نکنند و همچنین باعث متوقف شدن جریان هوا می شوند تا به کل فضا گسترش پیدا کند . ولی کولر گازی های دیواری این مزیت در آن ها وجود دارد که معمولا مانعی روبروی کولر گازی وجود ندارد پس بنابراین به صورت کاملا برابر ، اتاق تهویه خواهد شد.

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس