نصب کولر گازی هایسنس در استان آذربایجان غربی

هم میهنان خونگرم در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه و حومه، میتوانند جهت نصب کولر گازی هایسنس خود را نمایندگی مرکزی کولر گازی شرکت هایسنس در تماس باشند.، شما عزیزان می توانید درخواست نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی خود را با شماره های درج شده در پائین این صفحه اعلام نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

مرکز نصب کولر گازی هایسنس در ارومیه

در صورتی که شما هم قصد نصب کولر گازی هایسنس خود را دارید و به دنبال یک مرکز معتبر در شهر ارومیه می باشید! مرکز تعمیرات فروشگاه کولر هایسنس با بیشتر از 13 سال سابقه و دارا بودن بیش از 100 نصاب در سراسر استان آذربایجان غربی به صورت شبانه روزی و در کم ترین زمان ممکن در خدمت شماست. بهتر است نصب کولر گازی هایسنس خود را به متخصصین آن بسپارید تا با اصول ایمنی انجام شود.

مشخصات منحصر به فرد مرکز خدمات کولر گازی هایسنس

نصابان فنی این مرکز از دانش و تخصص کافی جهت جابجایی و نصب انواع کولر گازی‌ های هایسنس برخوردار هستند. لذا با عدم نگرانی می‌توانید کلیه خدمات مورد نظرتان را به نحو احسنت دریافت کنید.

  • با اولین تماس تلفنی نصابان مرکز خدمات شرکت هایسنس در محل حاضر می‌شوند و خدمات نصب و جابجایی یا تعمیر آن را به انجام می‌رسانند.

  • صرفه جویی در زمان، زیرا احتیاجی به حمل کولر گازی تا محل نمایندگی وجود ندارد

  • اضافه بر تماس تلفنی از طریق فرم آنلاین یا ارسال ایمیل نیز می‌توانید نسبت به دریافت خدمات اقدام فرمایید.

  • همه ی قطعه های ارائه شده دارای گارانتی معتبر هستند و در صورت احتیاج قادرید از این گارانتی بهره ببرید.

به چه دلیل مرکز خدمات کولر گازی هایسنس؟

  • هر ساعت در هر روز هفته

مرکز خدمات کولر گازی هایسنس با داشتن نصاب مجرب و حرفه ای این امکان را به شما همشهری های عزیز می دهد تا در همه ی روزهای هفنه حتی " ایام تعطیل " درخواست خود را جهت نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ثبت نمایید و به درخواست شما رسیدگی کنند.

  • تضمین کیفیت و خدمات

ما به شما تضمین 100% می‌دهیم که در صورت نارضایتی شما از متخصصین ما، همه ی مبلغ شما به صورت کامل عودت داده خواهد شد.

برای ثبت درخواست نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی خود قادرید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس:

021-33541485

021-33541487