چرخه معکوس و کولر گازی و داکت اسپلیت اینورتر

شما و هرکس دیگری احتمال دارد در سراسر دنیا ، چرخه معکوس و تهویه مطبوع اینورتر استفاده کنید. چرخه معکوس فن آوری است که اجازه می دهد تا یک سیستم تهویه مطبوع گرم و سرد باشد. این عالی است در صورتی که در زمستان نیاز به گرمایش دارید.

یک سیستم تهویه مطبوع اینورتر قادر است جریان هوای ثابت را با عدم توقف و شروع کند. این سبب می شود که آنها ساکت تر و ارزان تر اجرا شوند، ولی آن ها نیز از یک واحد استاندارد گران تر هستند.

خصوصیات کولر گازی و داکت اسپلیت اینورتر

زمان آن رسیده است که جهت خرید کولر گازی و داکت اسپلیت شما وقت بگذارید تا اندیشه کنید چه خصوصیاتی را می خواهید. این قادر است شامل موارد زیر باشد:

بهره‌وری انرژی، که به دست یک سیستم درجه‌بندی شده ستاره ای در کنترل کولر گازی و داکت اسپلیت نشان داده می‌شود، قادر است به شما کمک کند در طول مدت زیاد صرفه‌جویی کنید - لذا به دنبال مدل‌هایی با ستاره‌های بیشتر بگردید.

سرعت فن به شما اجازه می‌دهد تا مقدار جریان هوا را با حالت‌های زیادتر کنترل کنید.

فیلترها خیلی استاندارد هستند و دود، میکروب ها و دیگر آلرژن های هوای آلوده را حذف می کنند، در صورتی که دیگر مدل ها احتمال دارد هوا یونیزر را جهت تمیز کردن هوا در خانه شما داشته باشند

کنترل از راه دور خیلی عالی است چنانچه که شما می خواهید تنظیمات را بدون بلند شدن تنظیم کنید

تایمر به شما اجازه می دهد تا به صورت خودکار زمانی که سیستم شما روشن یا خاموش می شود کنترل شود

کنترل منطقه، که خصوصیت های زیادی از سیستم‌های داکت اسپلیت است، که به شما این امکان را می‌دهد که برگزینید کدام قسمت از منزل شما خنک شده‌اند و هنگامی که این اتفاق می‌افتد چه زمانی باشد.

یکپارچه‌سازی خانگی هوشمند خصوصیت دیگری جهت بررسی سیستم‌های داکت اسپلیت است. این به شما این امکان را می‌دهد که آن را از راه یک برنامه موبایل، در کنار دیگر موارد همانند نورپردازی و سیستم امنیتی خود کنترل کنید.

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس