به چه دلیل کولر گازی اینورتر برتر است؟

امروزه تقریبا اکثرا اشخاص به دنبال کولرگازی های کم مصرف می گردند که تکونولوژی Inverter پاسخ نیاز ها می باشد. ما در این مقاله می خواهیم به دلیل های برتری و بهره بردن از کولرگازی اینورتر بپردازیم.

مزایای کولرگازی اینورتر

سازگاری زیاد با محیط زیست

در اسپلیت و کولرگازی های اینورتر سیستمی وجود دارد که سرعت کمپرسور را تغییر می دهد و به دلیل سنسوری که در اینورتر وجود دارد قدرت موتور را بر اساس دمای محیط تنظیم خواهد کرد که این عامل باعث کاهش مصرف برق و صرفه جویی در انرژی می شود که این بزرگ ترین و برترین تفاوت میان کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی به حساب می آید.

صرفه جویی در برق و هزینه

به دلیل پیچیدگی کمپرسور اینورتر ، کمپرسور در همه ی مدت با ظرفیت بالا کار نمی کند بلکه زمانی که سرعت آن پائین است نیز انرژی کمتری مصرف کرده و سبب کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

کم صدا بودن

با توجه به اینکه کمپرسور کولرگازی اینورتر مرتب خاموش و روشن نمی شود، اضافه بر مصرف برق کمتر صدای ناچیزی از کولر به گوش می رسد به این علت که روشن شدن پی در پی کولرگازی های اکثرا صدای بالایی دارند.

طول عمر و دوام بالای کولرگازی اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورترها هم سرما و گرمای تهویه ی مطبوع بادوام تر شده و هم به علت استهلاک پائین تر سبب بالارفتن طول عمر قطعه های کولرگازی می شود.

خنک کنندگی سریع

کولرگازی های اینورتر نسبت به کولرگازی های معمولی محیط را به سرعت خنک یا گرم خواهند کرد به این علت که کولرگازی های اینورتر هنگامی که شروع به کار می کنند قدرت بالایی به نسبت کولرگازی های معمولی مصرف می کنند. همینطور هنگامی که محیط به دمای مورد نظر برسد قدرت کولر و مصرف آن کم میگردد این عامل به خودی خود در کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر می باشد.

نمایندگی کولر گازی هایسنس