نصب کولر گازی هایسنس

اتصالات و لوازم و اتصالات نصب کولر گازی هایسنس:

بهترین شیوه نصب و سود بردن از کولر گازی اسپلیت در مکان های گوناگون به چه صورت میتواند باشد؟ در منزل و  محیط های خانگی بهترین محل نصب کولرگازی اسپلیت در چه مکانی است ؟

هوای خنک کولرگازی اسپلیت از پنل داخلی به سوی روبرو جریان می یابد. لذا پنل داخلی را به صورت صحیح در محلی قرار دهید که روبروی محل نشستن یا حضور اعضاء خانواده باشد.طول پرتاب هوای اسپیلت ها بر اساس ظرفیت اکثرا میان 5 تا 10 متر می باشد. نباید به این صورت اندیشه کنید لازم است همه ی سالن خنک شودتا شما هم خنک شوید.

لوازم و اتصالات نصب کولر گازی:

با دقت به انباشت هوای گرم در زیر سقف ، بهتر است تا جای ممکن پنل داخلی کولرگازی را پائین تر از سقف نصب نمائید. گاهی دیده می شود نصاب ها پنل داخلی را فقط 10 سانتیمتر از سقف فاصله می دهند. چنانچه که از نظر زیبایی و تزئینات ، دیوارسالن یا اتاق اجازه می دهد قادرید از نصاب بخواهید لبه بالایی پنل اسپلیت شما 40 یا حتی 50 سانتیمتر از سقف پایینتر باشد این کار به افزایش جریان هوای خنک در سطح کمک موثری می نماید.

اتصالات و لوازم نصب کولرگازی و عایق های آن ها باید به دقت نصب گردد در صورت از میان رفتن عایق ها مقداری از سرمای کولرگازی دفع شده و باعث کاهش بازده و افزایش مصرف برق میشود.

درفروشگاه ها ، رستوران ها و یا دیگر فضاهایی که ارتفاع سقف تا کف در انها زیادتر از 2.8 متر باشد نصب پنل داخلی کولرگازی در ارتفاع 2 متری از کف محل مورد نظر قابل انجام است.

شستشوی ماهانه و تمیزی فیلترها و سطح کویل اسپلیت ها در به وجود آوردن هوای مطبوع و خنک و همینطور افزایش راندمان دستگاه کولرگازی بسیار اهمیت دارند بنابراین با بازنمودن درب پنل داخلی اسپلیت به صورت ماهانه فیلترها را بشوئید و سطح کویل را با دستمال مرطوب غبار روبی نمائید.( فیلترها را بعد از خشک شدن به صورت ابتدایی در ورودی هوای پنل قرار دهید).

اتصالات و لوازم نصب کولر گازی:

با نصب سایبان بر روی پنل بیرونی کولرگازی اسپلیت کندانسور دستگاه قادر است به دور از تابش نور گرم خورشید با راندمان بهتر و مصرف برق کمتر به تبادل حرارت و خنک کردن گاز کولر بپردازد.

اشیاء و لوازم موجود در برابر پنل داخلی مانع از جریان کامل گردش هوا در اتاق شده و سبب کاهش بازده کولرگازی و افزایش مصرف مصرف برق میشود . همینطور اشیاء موجود در برابر کمپرسور کولرگازی اسپلیت مانع از تبادل گرما با محیط شده و با کاهش بازده سیستم علیرغم افزایش مصرف برق باعث کاهش طول عمر کولرگازی اسپلیت میشود.