وبلاگ کولر هایسنس

وبلاگ معرفی کولر گازی هایسنس

سوالات متداول گاز مبرد R410a

سوالات متداول گاز مبرد R410aReviewed by کولر هایسنس on Jun 15Rating: 5.0پاسخ به سوالاتی پیرامون گاز مبرد R410 | نمایندگی کولر هایسنس 02133518902-3 ☎ پاسخ به سوالاتی پیرامون گاز مبرد R410 در نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس hisense, مشخصات گاز مبرد R410a

کولر هایسنس

پاسخ به سوالاتی پیرامون گاز مبرد R410a

گاز مبرد R410a در حال حاضر به طور گسترده در سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی استفاده می شود، اگر سوالی دارید، ما پاسخ می دهیم.

آیا برای خرید گاز مبرد R410a نیاز به مجوز است؟

شما نیاز به مجوز سازمان حفاظت محیط زیست برای خرید گاز مبرد R410a را ندارید، با این حال شما برای شارژ دستگاه تهویه مطبوع خود نیاز به مجوز دارید، در حالیکه ما خودتان را تشویق می کنیم که مسئولیت شارژ دستگاه را برعهده بگیرید، اما برای مواردی حتما باید با یک تکنسین کولر گازی مشورت بگیرید.

تفاوت گاز مبرد R22 با گاز مبرد R410a

دو گاز مبرد منحصر به فرد هستند که قادر به خنک کردن خانه شما هستند، با این حال ، آنها دقیقا یکسان نیستند، R22 انرژی کمتری دارد و باعث تخریب ازن می شود و به تدریج در حال کناز گذاشته شدن است. همچنین گاز مبرد R22 بسیار گران قیمت است، زیرا تولید آن متوقف شده است و در همه جا یافت نمی شود،

آیا گاز مبرد R410a یک کلرفلوئورکربن (CFC) است؟

خیر، R410a یک کلرفلوئورکربن نیست، این مبرد ۱۰۰درصد کاهنده ازن است و باعث تخریب لایه ازن نمی شود، و یک جایگزین برای مبرد R22 است که توسط سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) برای جایگزین مبرد R22 به اجرا گذاشته شد.

آیا R410a یک ماده شیمیایی سمی است؟

مبرد R410a یک ماده مرگ آور نیست، اما شیمیایی است به شکل مایع سرد است و تماس دست با آن باعث یخ زدن دست شما می شود، از تماس دست با مبرد R410aجدا خودداری نمایید، اگر بر روی پوست دست شما تماس پیدا کرد، سریعا با آب بشورید تا مواد شیمیایی از بین برود، اگر لک ها هنوز ادامه داشت یا بدتر شد به پزشک مراجعه نمایید، هرگز آنرا نچشید.

آیا R410a قابل استفاده مجدد است؟

با تجهیزات مناسب و آموزش،R410a می‌تواند برای استفاده مجدد بعدی بازیابی شود. مقررات کنونی اجازه استفاده مجدد در تجهیزات مشابه و یا سایر تجهیزات متعلق به یک شخص را می‌دهد. بدیهی است، مهم است که اطمینان حاصل شود که هر گونه مبرد قابل بازیافت برای استفاده مجدد موثر بسیار آلوده نشده است.

 

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *