وبلاگ کولر هایسنس

وبلاگ معرفی کولر گازی هایسنس

تاثیر کولر گازی بر روی سلامتی

تاثیر کولر گازی بر روی سلامتیReviewed by کولر هایسنس on Jun 29Rating: 5.0تاثیر کولر گازی بر روی سلامتی | فروشگاه کولر گازی هایسنستاثیر کولر گازی بر روی سلامتی, بررسی اثرات سیستم تهویه مطبوع و کولر گازی در فروشگاه کولر گازی هایسنس hisense, مقالات کولر گازی و داکت اسپلیت هایسنس

تاثیر کولر گازی بر روی سلامتی

کولر هایسنس

افراد زیادی به کیفیت هوای داخل محیط منزل و یا محیط کار خود اهمیت می دهند. ممکن است که شما به راحتی در معرض آلودگی هوای داخل نیز دچار بیماری شوید. سیستم تهویه مطبوع از این اثرات مضر آلودگی هوای داخل جلوگیری کرده و بسیاری از موارد ناشی از آن را کاهش می دهد.

مدلی که اخیرا در ساخت آپارتمان ها و منازل به منظور حفظ انرژی استفاده می شود، تهویه طبیعی فضا را کاهش داده که منجر به سندروم بیماری ساختمانی می شود. وقتی که شما تهویه منزل را متوقف کنید،انرژی مورد نیاز جهت گرمایش و سرمایش خانه را کاهش داده اید.

اما این بدان معنا نیز هست که درجات رطوبت در داخل خانه به وسیله ایجاد چرخه همان هوای داخل صورت میگیرد که این یعنی کثیف تر شدن رو به روز هوای داخل و این یعنی گرد و خاک،دود،باکتری،ویروس، کپک و گازهای آلوده ناشی از آن ها مدام در فضا در حال چرخش هستند. این ذرات روی پوست،مو،لباس ها و ورود و خروج کفش ها ایجاد شده ،در هوا پراکنده می شوند.ذرات کپک و قارچ به همراه گرد و خاک وارد خانه می شوند.

گازهای نا مطلوب می توانند به علت رنگ، جلا دهنده ها،مواد شیمیایی،روغنی و یا چسب ها ایجاد شوند. در عین حال توجه داشته باشید که رطوبت هوا حداقل ۵۰ درصد ویروس های آنفولانزا را در محیط از بین می برد.

راه حل

راه حل تمامی این نکات بالا ،استفاده از فیلتر ها، تهویه و کنترل رطوبت است. سیستم تهویه مطبوع کلیه این نیاز هارا بر آورده می کند. هر دستگاه تهویه مطبوع یک فیلتر دارد که نوع فیلتر وابسته به نوع سیستم است.سیستم تهویه یکپارچه به فیلتر کم اثرتری نیاز دارد. بهره وری فیلتر با توجه به میزان جذب ذرات و عملکرد آن تعیین می شود.

 

فروشگاه کولر گازی هایسنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *