وبلاگ کولر هایسنس

وبلاگ معرفی کولر گازی هایسنس

کیفیت کولر گازی هایسنس

کیفیت کولر گازی هایسنسReviewed by کولر هایسنس on Jun 2Rating: 5.0کیفیت کولر گازی هایسنسکیفیت محصولات هایسنس , مشخصات کولر گازی هایسنس , راهنمای خرید کولر گازی هایسنس , مشاوره خرید کولر گازی هایسنس , نمایندگی کولر گازی هایسنس در تهران

آنچه باید در مورد کمپرسورها و گازهای مبرّد کولرهای گازی هایسنس بدانید

شرکت هایسنس در تولید کولرهای گازی و اسپلیت های خود از انواع کمپرسورهای روتاری و کمپرسورهای دارای کیت اینورتر استفاده می کند.

کمپرسور روتاری، رایج ترین نوع کمپرسور در کولرهای گازی می باشد و اسپلیت هایی که کمپرسور آنها دارای کیت اینورتر می باشد مصرف برق و انرژی کمتری دارند و به عنوان کولر اسپلیت های کم مصرف شناخته می شوند.

همچنین گاز مبرّد استفاده شده در انواع کولر گازی هایسنس معمولا از دو نوع R22 و R410 می باشد.

شما می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب هریک از مدل های کولر گازی هایسنس، از نوع کمپرسور و گاز مبرّد به کار رفته در این محصولات مطلع شوید.

تنوع و مدل و ظرفیت کولر گازی هایسنس

شرکت هایسنس، کولرهای گازی خود را در مدل های مختلف از جمله مدل اینورتر (که باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود)، مدل دیواری با قابلیت ایجاد سرمایش که با دو کمپرسور پیستونی و روتاری ارائه می شود؛ همچنین مدل های ورسای و مایا نیز از محبوبیت فروانی نزد مصرف کنندگان برخوردارند.

همچنین کولرگازی هایسنس مدل ورسای اینورتر از محبوب ترین برندهای کولرهای هایسنس می باشد که در بازار ایران فروش بالایی دارد.

دیگر مدل های کولر گازی هایسنس :

کولر گازی هایسنس اینورتر

کولر گازی هایسنس روتاری با گاز R410

کولر گازی هایسنس سرد روتاری T3

کولر گازی هایسنس پیستونی سرد

کولر گازی هایسنس ایستاده

کولر گازی هایسنس پرتابل

خرید آنلاین کولر گازی هایسنس

 

2 پاسخ برای “کیفیت کولر گازی هایسنس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *