وبلاگ کولر هایسنس

وبلاگ معرفی کولر گازی هایسنس

نگهداری از کولر گازی هایسنس

نگهداری از کولر گازی هایسنسReviewed by کولر گازی هایسنس on Apr 23Rating: 5.0نگهداری از کولر گازینگهداری از کولر گازی، خرید کولر گازی، فروشگاه اینترنتی کولر گازی، خرید کولر هایسنس، قیمت کولر گازی هایسنس، کولرگازی هایسنس، hisense کولر گازی، قیمت اسپلیت هایسنس، قیمت روز کولر، لیست قیمت کولر گازی، hisense، نمایندگی کولر گازی، کولر اسپلیت قیمت، نمایندگی هایسنس تهران

 

نکاتی برای نگهداری از کولر گازی هایسنس

برای نگهداری از کولر گازی ( کولر گازی ایستاده ، کولر گازی پرتابل ، کولر گازی پنجره ای و اسپیلت ) علاوه بر مواردی که در مقالات قبلی ذکر شده است مانند نگهداری از فیلتر هوا و کویل ها در کولر گازی باید به نکات زیر توجه کنید. این عوامل موجب می شود تا عمر مفید کولر گازی شما افزایش پیدا کند. و رضایت ما را از خرید کولر گازی افزایش می دهد.

پره های کویل

باله های آلومینیومی در اپراتور و کندانسور کویل می تواند به راحتی خم شود و مسیر جریان هوا را مسدود کند.عمده فروشان کولر گازی معمولا وسیله ای به نام “شانه پره” (fin comb) عرضه می کنند که می توانند این پره ها را به حالت اولیه خود برگردارند.

زهکشی رسوبات

گاهی اوقات یک سیم سفت از کانال های واحد تخلیه منتقل می شود. مسدود شدن کانال تخلیه، از کاهش رطوبت جلوگیری می کند و رطوبت بیش از حد منجر به تغییر رنگ دیوار یا فرش می شود.

آماده سازی کولر گازی برای زمستان

در زمستان، باید واحد خارجی کولر گازی را به منظور محافظت در برابر آب و هوای زمستان، بپوشانیم.

استفاده از تعمیرکار حرفه ای کولر گازی

زمانی که کولر گازی نیاز به تعمیراتی فراتر از معمول دارد، از یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر کولر گازی کمک بگیرید. زیرا تکنسین ماهر به راحتی می تواند عیب کولر گازی شما را پیدا کند و آن را رفع کند.

فروشگاه کولر گازی هایسنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *